10 stk. Juteposer 8 x 10 cm - maroon
19,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 45x60 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk à la linned 45 x 60 cm - naturlig
17,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.17,95 kr. / stk.17,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm (SDB) - guld
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 40x55 cmStof: VelourFarve:


1 stk. Velourposer 40 x 55 cm - sølv
24,49kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.24,49 kr. / stk.24,49kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - orange
25,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,04 kr. / stk.1,04kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 16x37 cmStof: SatinFarve:


1 stk. Satinpose 16 x 37 cm - guld
4,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.4,95 kr. / stk.4,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.
Beskrivelse
10 stk. jutesække i bordeauxrød i størrelsen 8 cm x 10 cm.
De poser, vi tilbyder, er fremstillet af naturlig eller syntetisk jute, som er kendetegnet ved sin styrke og sit karakteristiske "snorlignende udseende". Begge stofposer absorberer og afgiver fugt, så de ikke lader sig skræmme af skiftende miljøforhold.
Juteposer passer godt sammen med naturlige dekorationer, økologisk mad, naturlige dufte og andre økologiske produkter, så de vil perfekt fremhæve vintage-agtige fester og arrangementer med en landlig atmosfære og en gammeldags fest.
Vores sortiment af juteposer omfatter også specielt farvede modeller i mange forskellige farver, så alle kan finde den perfekte jutepose til sig selv.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jute |
|---|---|
| Farve | Mørkerød |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 8 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 10 cm |
| Højde til snøre * | 6,98 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | JUT-0810-BG-042 |
| EAN | 5902565687786 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Juteposer 8 x 10 cm - maroon
Stof: Jute, Størrelse: 8x10 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport