10 stk. Juteposer 13 x 18 cm - grå
35,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 6x8 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 6 x 8 cm - guld
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 12x15 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 12 x 15 cm - rød
34,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,50 kr. / stk.3,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - sølv
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 13 x 18 cm - lyslilla
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,28 kr. / stk.1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 11x20 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - sølv
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,28 kr. / stk.1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk.
Beskrivelse
10 juteposer i grå farve i størrelsen 13 cm x 18 cm.
De poser, vi tilbyder, er fremstillet af naturlig eller syntetisk jute, som er kendetegnet ved sin styrke og sit karakteristiske "snorlignende udseende". Begge stofposer absorberer og afgiver fugt, så de ikke lader sig skræmme af skiftende miljøforhold.
Juteposer passer godt sammen med naturlige dekorationer, økologisk mad, naturlige dufte og andre økologiske produkter, så de vil perfekt fremhæve vintage-agtige fester og arrangementer med en landlig atmosfære og en gammeldags fest.
Vores sortiment af juteposer omfatter også specielt farvede modeller i mange forskellige farver, så alle kan finde den perfekte jutepose til sig selv.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jute |
|---|---|
| Farve | Grå |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 13 cm |
| Højde * | 18 cm |
| Højde til snøre * | 14 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | JUT-1318-SXX-493 |
| EAN | 5903003406846 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Juteposer 13 x 18 cm - grå
Stof: Jute, Størrelse: 13x18 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport