1 stk. Satinpose 16 x 37 cm - guld
4,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm (SDB) - sølv
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 38x42 cmStof: BomuldFarve:


1 stk. Bomuld Taske 38 x 42 cm med lange håndtag - grå
11,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.11,95 kr. / stk.11,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Jutesæk 30 x 40 cm - rød
13,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.13,95 kr. / stk.13,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 16x37 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Pose à la linned med trykt 16 x 37 cm - naturlig / rød kontrol
5,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.5,95 kr. / stk.5,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - gul
14,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,50 kr. / stk.1,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
En dekorativ pose af guldsatin, der måler 16 x 37 cm.
Satin bruges til at fremstille stilfulde stofposer, der kombinerer luftighed og original stil. Satin er behageligt at røre ved og er også meget smukt at se på, hvilket gør det til den ideelle måde at lave en iøjnefaldende pakke til smykker, kosmetik og parfume på, uanset om det er en måde at opbevare dem på derhjemme eller som en stilfuld gave eller bryllupsgave. Fordelen ved satin er dets alsidighed, hvilket gør disse elegante satinposer anvendelige på mange forskellige måder.
Vi tilbyder også muligheden for at personliggøre satinposerne - vi laver mindeprint på forespørgsel, så hvis du ønsker noget helt specielt, så tøv ikke med at kontakte os, og vi vil gøre vores bedste for at opfylde dine forventninger.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Satin |
|---|---|
| Farve | Guld |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 16 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 37 cm |
| Højde til snøre * | 31,5 - 32,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | SAT-1637-GXX-042 |
| EAN | 5903003410577 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
1 stk. Satinpose 16 x 37 cm - guld
Stof: Satin, Størrelse: 16x37 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.









Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport