1 stk. Sæk à la linned med trykt 30 x 40 cm - blå blomster
9,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 15x20 cmStof: BomuldFarve: -8%


5 stk. Bomuldsposer 15 x 20 cm - rød
24,95kr.Original price was: 24,95kr..22,95kr.Current price is: 22,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 22,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 22,95kr..
4,59kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: JuteFarve: -8%


10 stk. Juteposer 13 x 18 cm - farvemix
38,95kr.Original price was: 38,95kr..35,95kr.Current price is: 35,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 35,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 35,95kr..
3,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: BomuldFarve: -14%


10 stk. Bomuldsposer 11 x 14 cm - turkis
28,95kr.Original price was: 28,95kr..24,95kr.Current price is: 24,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 24,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 24,95kr..
2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: JuteFarve: -5%


5 stk. Juteposer 15 x 20 cm - lys rød
20,95kr.Original price was: 20,95kr..19,95kr.Current price is: 19,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 19,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 19,95kr..
3,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve: -20%


10 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - hvid med lavendelprint
29,95kr.Original price was: 29,95kr..23,89kr.Current price is: 23,89kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 23,89kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 23,89kr..
2,39kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Oplev vores alsidige store stofposer med dobbelt bomulds snor! Pakken indeholder 1 stor sæk i naturlig hørfarve med målene 30 x 40 cm.
Posen, der præsenteres her, udmærker sig ved sin høje kvalitet i forarbejdningen (solidt stof, stærke syninger) og sit bemærkelsesværdige design. Stoffet er behageligt at røre ved og sikrer god luftcirkulation. Samtidig er det også meget robust og modstandsdygtigt over for slid og krølning. Her tilbyder vi stofindpakninger med bomuld, som efterligner naturligt linned i både tekstur og stoffarve. Tilføjelsen af syntetiske fibre gør dette til en virkelig holdbar, genanvendelig pakke!
En yderligere funktion ved denne pose er snoren med en dobbelt bomuldssnor i en dekorativ vævning, som gør det muligt at lukke posen hurtigt og bekvemt.
Stofposer som Saketos linnedposer er perfekte som produktemballage (vi tilbyder muligheden for at personliggøre dem), opbevaringsorganisatorer, genanvendelige indkøbsposer og også som stilfuld gaveemballage.
Den emballage, vi tilbyder, er fremstillet af bomuld og polyester af høj kvalitet. Kombinationen af naturlige og syntetiske fibre garanterer holdbarhed og styrke samt høj modstandsdygtighed over for strækning og gnidning.
I vores butikstilbud finder du billige poser fremstillet af materiale, der efterligner hør - farve og tekstur/vævning (bomuldsstof tilsat syntetiske fibre) og hørposer syet af 100% naturligt hør fra polsk produktion.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Linen, Bomuld, polyester |
|---|---|
| Farve | Blå |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 30 cm |
| Anledning | Påske |
| Højde * | 40 cm |
| Højde til snøre * | 33-34 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | P.LIN-3040-NIEBKW-392 |
| EAN | 5903003402978 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
1 stk. Sæk à la linned med trykt 30 x 40 cm - blå blomster
Stof: Linen, Bomuld, polyester, Størrelse: 30x40 cm
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Find ud af, hvad der ellers kunne interessere dig
Fordele ved at vælge Saketos
Øjeblikkelig tilgængelighedhurtig levering (24-48 timer)
Høj kvalitetholdbare og alsidige stoffer
Personalisering tilgængeligprint og specialsyning
Kundesupporthurtig kundeservice









