1 stk. Metallisk glans poser 16 x 37 cm - guld
4,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve: -11%


25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - pink
18,95kr.Original price was: 18,95kr..16,95kr.Current price is: 16,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
0,68kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 55x75 cmStof: JuteFarve: -3%


1 stk. Jutesæk 55 x 75 cm - naturlig
28,95kr.Original price was: 28,95kr..27,95kr.Current price is: 27,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 27,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 27,95kr..
27,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 45x60 cmStof: LinenFarve: -18%


1 stk. Naturlig linned taske 45 x 60 cm
72,19kr.Original price was: 72,19kr..58,95kr.Current price is: 58,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 58,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 58,95kr..
58,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 3 cmStof: SatinFarve: -19%


10 stk. Stofbånd 7 x 3 cm - rød
15,95kr.Original price was: 15,95kr..12,95kr.Current price is: 12,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 12,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 12,95kr..
1,30kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve: -5%


25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - orange
18,95kr.Original price was: 18,95kr..17,95kr.Current price is: 17,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 17,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 17,95kr..
0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk.
Beskrivelse
En original pakke med 1 guldmetallic pose på 16 x 37 cm.
Metallicposerne er kendetegnet ved deres glatte og behagelige overflade, som kombineret med guldets og sølvets naturlige elegance skaber den perfekte måde at pakke med stil - du kan lægge alle slags gaver i dem, samt reklamegaver og firmagaver, fordi posens farve allerede ved første øjekast udtrykker en masse respekt og anerkendelse af den anden person.
Disse stilfulde metalposer bruges også ved familiefester, f.eks. bryllupper eller jubilæer, som en symbolsk tak til gæsterne for deres besøg. Det kan være aromatiske blomsterblade, et kort med et godt ord fra værten til gæsten eller omvendt, eller en håndfuld slik - mulighederne er kun begrænset af din fantasi!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Metallic |
|---|---|
| Farve | Guld |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 16 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 37 cm |
| Højde til snøre * | 30 - 32 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | MET-1637-GXX-511 |
| EAN | 5902565686987 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport