1 stk. Metallisk glans poser 16 x 37 cm - guld
4,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 18x24 cmStof: JuteFarve: -7%


5 stk. Juteposer 18 x 24 cm - farvemix
27,95kr.Original price was: 27,95kr..25,95kr.Current price is: 25,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 25,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 25,95kr..
5,19kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 11x20 cmStof: OrganzaFarve: -9%


25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - blandede farver
34,95kr.Original price was: 34,95kr..31,95kr.Current price is: 31,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 31,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 31,95kr..
1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: Organza, Bomuld, polyesterFarve: -23%


Gaveposer i organza og stof med linned-look 10x13 cm - 10 stk - enkel elegance i naturlig stil
45,49kr.Original price was: 45,49kr..34,95kr.Current price is: 34,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 34,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 34,95kr..
3,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve: -25%


Juteposer 12x15 cm - hvide prikker & rustikt udtryk til naturlige gaver
46,49kr.Original price was: 46,49kr..34,95kr.Current price is: 34,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 34,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 34,95kr..
3,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve: -12%


10 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - bordeauxrød
16,95kr.Original price was: 16,95kr..14,95kr.Current price is: 14,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 14,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 14,95kr..
1,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
En original pakke med 1 guldmetallic pose på 16 x 37 cm.
Metallicposerne er kendetegnet ved deres glatte og behagelige overflade, som kombineret med guldets og sølvets naturlige elegance skaber den perfekte måde at pakke med stil - du kan lægge alle slags gaver i dem, samt reklamegaver og firmagaver, fordi posens farve allerede ved første øjekast udtrykker en masse respekt og anerkendelse af den anden person.
Disse stilfulde metalposer bruges også ved familiefester, f.eks. bryllupper eller jubilæer, som en symbolsk tak til gæsterne for deres besøg. Det kan være aromatiske blomsterblade, et kort med et godt ord fra værten til gæsten eller omvendt, eller en håndfuld slik - mulighederne er kun begrænset af din fantasi!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Metallic |
|---|---|
| Farve | Guld |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 16 cm |
| Anledning | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 37 cm |
| Højde til snøre * | 30 - 32 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | MET-1637-GXX-511 |
| EAN | 5902565686987 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
Find ud af, hvad der ellers kunne interessere dig
Fordele ved at vælge Saketos
Øjeblikkelig tilgængelighedhurtig levering (24-48 timer)
Høj kvalitetholdbare og alsidige stoffer
Personalisering tilgængeligprint og specialsyning
Kundesupporthurtig kundeservice








