1 stk. Jutesæk 30 x 40 cm - naturlig
13,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 26x35 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 26 x 35 cm - jul / 5
62,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.12,59 kr. / stk.12,59kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - pink
14,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,50 kr. / stk.1,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 22x30 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - grøn
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 10x13 cmStof: SatinFarve:


10 stk. Satinposer 10 x 13 cm - rød
13,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,40 kr. / stk.1,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 22x30 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk à la linned med trykt 22 x 30 cm - lyserøde blomster
5,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.5,95 kr. / stk.5,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Små, meget alsidige poser af elegant jute i naturlig farve i størrelsen 30 cm x 40 cm. Den præsenterede pakke består af 1 stk.
Juteposerne i vores sortiment er fremstillet af naturlig eller syntetisk jute, men uanset materialetypen er de kendetegnet ved deres robuste konstruktion og karakteristiske udseende - de ligner en flettet snor. Jute har en naturlig egenskab til at absorbere og afgive fugt til omgivelserne, så skiftende forhold er ikke et problem for den.
Jutesækkene i vores sortiment byder på en bred vifte af valgmuligheder, da mange modeller er specielt farvet i mange forskellige farver. Et så bredt udvalg er en garanti for tilfredshed og sikrer, at der er noget for enhver smag.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jute |
|---|---|
| Farve | Naturlig mørk |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 30 cm |
| Mulighed | Jul, Påske |
| Højde * | 40 cm |
| Højde til snøre * | 33,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | JUT-3040-NAT-172 |
| EAN | 5902565687595 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
1 stk. Jutesæk 30 x 40 cm - naturlig
Stof: Jute, Størrelse: 30x40 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport