1 stk. Jutesæk 30 x 40 cm - naturlig lys
13,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 10x13 cmStof: BomuldFarve: Bestseller


10 stk. Bomuldsposer 10 x 13 cm - natur
25,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,60 kr. / stk.2,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 5x7 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - blandede farver
20,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,84 kr. / stk.0,84kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Adventskalender juteposer 12 x 15 cm lys rød i fioletowe + hvide tal
158,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.158,95 kr. / stk.158,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - grøn
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,88 kr. / stk.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 26 x 35 cm - sølv
17,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.3,59 kr. / stk.3,59kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Små, meget alsidige poser i elegant jutefarve i størrelsen 30 x 40 cm. Den præsenterede pakke består af 1 stk., så et enkelt køb kan holde i lang tid.
Juteposerne i vores sortiment er fremstillet af naturlig eller syntetisk jute, men uanset materialetypen er de kendetegnet ved deres robuste konstruktion og karakteristiske udseende - de ligner en flettet snor. Jute har en naturlig egenskab til at absorbere og afgive fugt til omgivelserne, så skiftende forhold er ikke et problem for den.
Jutesækkene i vores sortiment byder på en bred vifte af valgmuligheder, da mange modeller er specielt farvet i mange forskellige farver. Et så bredt udvalg er en garanti for tilfredshed og sikrer, at der er noget for enhver smag.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jute |
|---|---|
| Farve | Naturligt lys |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 30 cm |
| Mulighed | Jul, Påske |
| Højde * | 40 cm |
| Højde til snøre * | 34 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | JUT-3040-L.NAT-512 |
| EAN | 5902565686864 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
1 stk. Jutesæk 30 x 40 cm - naturlig lys
Stof: Jute, Størrelse: 30x40 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport