1 stk. Jutepose 16 x 37 cm - naturlig
6,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.Udnyt de nuværende muligheder
Beskrivelse
Små, meget alsidige poser af elegant jute i naturlig farve i størrelsen 16 cm x 37 cm. Pakken består af 1 stk., så et enkelt køb kan holde i lang tid.
Juteposerne i vores sortiment er fremstillet af naturlig eller syntetisk jute, men uanset materialetypen er de kendetegnet ved deres robuste konstruktion og karakteristiske udseende - de ligner en flettet snor. Jute har den naturlige egenskab at absorbere og afgive fugt til omgivelserne, så skiftende forhold er ikke et problem for den.
Jutesækkene i vores sortiment byder på en bred vifte af valgmuligheder, da mange modeller er specielt farvet i mange forskellige farver. Et så bredt udvalg er en garanti for tilfredshed og sikrer, at der er noget for enhver smag.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jute |
|---|---|
| Farve | Naturlig mørk |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 16 cm |
| Mulighed | Jul, Påske |
| Højde * | 37 cm |
| Højde til snøre * | 30,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | JUT-1637-NAT-172 |
| EAN | 5902565687571 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen



























Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport