10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - bordeauxrød
14,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 5x7 cmStof: OrganzaFarve: -6%


25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - olivengrøn
17,95kr.Original price was: 17,95kr..16,95kr.Current price is: 16,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
0,68kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 50x70 cmStof: JuteFarve: -29%


Stor jutesæk 50x70 cm med gyldne prikker - elegant gaveindpakning med wow-effekt
68,59kr.Original price was: 68,59kr..48,95kr.Current price is: 48,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 48,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 48,95kr..
48,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: BomuldFarve: -9%


10 stk. Bomuldsposer 8 x 10 cm - rød
22,95kr.Original price was: 22,95kr..20,95kr.Current price is: 20,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 20,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 20,95kr..
2,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: BomuldFarve: -14%


10 stk. Bomuldsposer 11 x 14 cm - rød
28,95kr.Original price was: 28,95kr..24,95kr.Current price is: 24,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 24,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 24,95kr..
2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12 cmStof: SatinFarve: -8%


10 stk. Satinposer 12 x 15 cm - Jul - Slikkepinde
62,95kr.Original price was: 62,95kr..57,95kr.Current price is: 57,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 57,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 57,95kr..
5,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
En samling af 10 mellemstore organzaposer i størrelsen 15 cm x 20 cm, hvis bordeauxrøde farve passer perfekt til ethvert sted. Dette sæt er meget alsidigt, da det gør det muligt at bruge poserne på mange forskellige måder.
De kan bruges til opbevaring af f.eks. kosmetik, stearinlys og sæbe.
De kan også bruges som en beholder til parfume eller en lille gave til en nærtstående eller som elegant emballage til en lejlighedsvis gave fra en virksomhed eller organisation - organza-poser kan bruges hvor som helst, fordi de kan bruges til at opbevare næsten alt, til enhver lejlighed, uden undtagelse!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Mørkerød |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 15 cm |
| Anledning | Jul, Påske, Valentinsdag |
| Højde * | 20 cm |
| Højde til snøre * | 15 - 15.5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1520-BGX-061 |
| EAN | 5902565681562 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - bordeauxrød
Stof: Organza, Størrelse: 15x20 cm
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Find ud af, hvad der ellers kunne interessere dig
Fordele ved at vælge Saketos
Øjeblikkelig tilgængelighedhurtig levering (24-48 timer)
Høj kvalitetholdbare og alsidige stoffer
Personalisering tilgængeligprint og specialsyning
Kundesupporthurtig kundeservice










