3 stk. Veloursposer 26 x 35 cm - sort
31,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 8x10 cmStof: BomuldFarve: -9%


10 stk. Bomuldsposer 8 x 10 cm - rød
22,95kr.Original price was: 22,95kr..20,95kr.Current price is: 20,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 20,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 20,95kr..
2,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: BomuldFarve: -14%


10 stk. Bomuldsposer 11 x 14 cm - turkis
28,95kr.Original price was: 28,95kr..24,95kr.Current price is: 24,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 24,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 24,95kr..
2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve: -25%


Juteposer med prikker - 12x15 cm, sæt med 10 - naturlig charme med et strejf af glimmer
46,49kr.Original price was: 46,49kr..34,95kr.Current price is: 34,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 34,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 34,95kr..
3,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: BomuldFarve: -13%


10 stk. Bomuldsposer 9 x 12 cm - turkis
23,95kr.Original price was: 23,95kr..20,95kr.Current price is: 20,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 20,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 20,95kr..
2,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve: -5%


25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - fuchsia
18,95kr.Original price was: 18,95kr..17,95kr.Current price is: 17,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 17,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 17,95kr..
0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk.
Beskrivelse
Veloursposer i et antal på 3 og i sort. Sælges til en meget attraktiv pris og i størrelsen 26 x 35 cm.
Dette sæt velourposer er det perfekte valg for dem, der sætter pris på holdbarhed og skønhed. Velourposerne er ikke kun meget behagelige at røre ved, men holder også i mange år! Velour er et utroligt slidstærkt stof, der er let at passe.
Du kan opbevare bogstaveligt talt alt i vores velourposer! Fra smykker til din samling af værdifulde mønter. Det er den perfekte form for gaveindpakning eller gave til enhver lejlighed! Da det er et luftigt materiale, behøver vi ikke at bekymre os om den ubehagelige lugt fra de ting, der er gemt i disse poser. Velour har i mange år været betragtet som et eksklusivt materiale, der anvendes til fremstilling af fodtøj, tøj og polstringsprodukter. Vi anbefaler vores velourposer, der er ideelle til enhver lejlighed eller begivenhed!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Velour |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 3 |
| Bredde * | 26 cm |
| Højde * | 35 cm |
| Højde til snøre * | 27,5 - 28,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | VVT-2635-BKX-082 |
| EAN | 5902565685812 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
3 stk. Veloursposer 26 x 35 cm - sort
Stof: Velour, Størrelse: 26x35 cm
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Find ud af, hvad der ellers kunne interessere dig
Fordele ved at vælge Saketos
Øjeblikkelig tilgængelighedhurtig levering (24-48 timer)
Høj kvalitetholdbare og alsidige stoffer
Personalisering tilgængeligprint og specialsyning
Kundesupporthurtig kundeservice









