3 stk. Satinposer 26 x 35 cm - guld
15,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - pink
22,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,92 kr. / stk.0,92kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 3,5x19 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 3,5 x 19 cm - blandede farver
23,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,96 kr. / stk.0,96kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 16x37 cmStof: VelourFarve:


1 stk. Velourpose 16 x 37 cm - hvid
7,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.7,95 kr. / stk.7,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - sølv
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: Bomuld, polyesterFarve:


200 x Personlige poser à la linned med tryk eller logo
1.906,00kr. / pqt
1 pqt = 200 stk.9,53 kr. / stk.9,53kr. / stk.1 pqt = 200 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Dekorative poser af 3 stk., lavet af guldsatin, måler 26 x 35 cm.
Satin bruges til at fremstille stilfulde stofposer, der kombinerer luftighed og original stil. Satin er behageligt at røre ved og er også meget smukt at se på, hvilket gør det til den ideelle måde at lave en iøjnefaldende pakke til smykker, kosmetik og parfume på, uanset om det er en måde at opbevare dem på derhjemme eller som en stilfuld gave eller bryllupsgave. Fordelen ved satin er dets alsidighed, hvilket gør disse elegante satinposer anvendelige på mange forskellige måder.
Vi tilbyder også muligheden for at personliggøre satinposerne - vi laver mindeprint på forespørgsel, så hvis du ønsker noget helt specielt, så tøv ikke med at kontakte os, og vi vil gøre vores bedste for at opfylde dine forventninger.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Satin |
|---|---|
| Farve | Guld |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 3 |
| Bredde * | 26 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 35 cm |
| Højde til snøre * | 28,5 - 29 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | SAT-2635-GXX-042 |
| EAN | 5902565685775 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
3 stk. Satinposer 26 x 35 cm - guld
Stof: Satin, Størrelse: 26x35 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport