3 stk. Jutesække 22 x 30 cm - naturlig lys
21,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 13x18 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Veloursposer 13 x 18 cm - hvid
37,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,80 kr. / stk.3,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Velourposer 12 x 15 cm - guld
75,49kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.7,55 kr. / stk.7,55kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 45x60 cmStof: VelourFarve:


1 stk. Velourposer 45 x 60 cm - sort
26,99kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.26,99 kr. / stk.26,99kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - jul / 2
15,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,60 kr. / stk.1,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 22x30 cmStof: JuteFarve: Bestseller


3 stk. Jutesække 22 x 30 cm - naturlig lys
21,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.7,32 kr. / stk.7,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk.
Beskrivelse
Små, meget alsidige poser af elegant naturfarvet jute i størrelsen 22 x 30 cm. Den præsenterede pakke består af 3 dele, så et enkelt køb kan holde i lang tid.
Juteposerne i vores sortiment er fremstillet af naturlig eller syntetisk jute, men uanset materialetypen er de kendetegnet ved deres robuste konstruktion og karakteristiske udseende - de ligner en flettet snor. Jute har den naturlige egenskab at absorbere og afgive fugt til omgivelserne, så skiftende forhold er ikke et problem for den.
Jutesækkene i vores sortiment byder på en bred vifte af valgmuligheder, da mange modeller er specielt farvet i mange forskellige farver. Et så bredt udvalg er en garanti for tilfredshed og sikrer, at der er noget for enhver smag.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jute |
|---|---|
| Farve | Naturligt lys |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 3 |
| Bredde * | 22 cm |
| Mulighed | Jul, Påske |
| Højde * | 30 cm |
| Højde til snøre * | 24 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | JUT-2230-L.NAT-512 |
| EAN | 5902565686833 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
3 stk. Jutesække 22 x 30 cm - naturlig lys
Stof: Jute, Størrelse: 22x30 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport