3 stk. Bomuldsposer 26 x 35 cm - sort
24,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 10x13 cmStof: BomuldFarve: -20%


Lavendel poser i bomuld med broderi - 10x13 cm, 10 stk. - rustik charme og naturlig duft
94,99kr.Original price was: 94,99kr..75,99kr.Current price is: 75,99kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 75,99kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 75,99kr..
7,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: BomuldFarve: -11%


10 stk. Bomuldsposer 12 x 15 cm - turkis
34,95kr.Original price was: 34,95kr..30,95kr.Current price is: 30,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 30,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 30,95kr..
3,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve: -11%


25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - pink
18,95kr.Original price was: 18,95kr..16,95kr.Current price is: 16,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
0,68kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: Bomuld, polyesterFarve: -7%


1 stk. Sæk à la linned 30 x 40 cm - Jul - Klokker
27,95kr.Original price was: 27,95kr..25,95kr.Current price is: 25,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 25,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 25,95kr..
25,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: OrganzaFarve: -5%


5 stk. Organzaposer 26 x 35 cm - blandede farver
20,95kr.Original price was: 20,95kr..19,95kr.Current price is: 19,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 19,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 19,95kr..
3,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk.
Beskrivelse
Her køber du et sæt med 3 store poser af 100 % bomuld. De pakker, der tilbydes her, måler 26 x 35 cm , og vi har syet dem af sort stof. Bomuldsposer med snor er den perfekte emballage til dine produkter, kosmetik, legetøj, gaver og er uundværlige til at organisere din kuffert med.
Et sæt med 3 mellemstore bomulds-poser med snørebånd i 26 x 35 cm, som med deres sorte farve passer til ethvert sted. Dette sæt er meget alsidigt, så du kan bruge poserne på mange forskellige måder.
Vores poser er perfekte til opbevaring af f.eks. kosmetik, stearinlys og sæbe. Derudover fungerer bomuldsposer også godt som original gaveemballage - fra en virksomhed, en organisation eller en elsket person. Bomuldsposer kan bruges overalt, hvor du har brug for dem - du kan opbevare alt, hvad du vil, i dem!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Bomuld |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 3 |
| Bredde * | 26 cm |
| Højde * | 35 cm |
| Højde til snøre * | 27 - 27,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | COT-2635-BKX-081 |
| EAN | 5903003406334 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
3 stk. Bomuldsposer 26 x 35 cm - sort
Stof: Bomuld, Størrelse: 26x35 cm
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Find ud af, hvad der ellers kunne interessere dig
Fordele ved at vælge Saketos
Øjeblikkelig tilgængelighedhurtig levering (24-48 timer)
Høj kvalitetholdbare og alsidige stoffer
Personalisering tilgængeligprint og specialsyning
Kundesupporthurtig kundeservice











