25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - neongrøn
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 13x18 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 13 x 18 cm - lyslilla
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,28 kr. / stk.1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 22x30 cmStof: VelourFarve: Bestseller


5 stk. Veloursposer 22 x 30 cm - rød
42,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.8,59 kr. / stk.8,59kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - guld
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,88 kr. / stk.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 16x37 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Pose à la linned med trykt 16 x 37 cm - blå blomster
5,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.5,95 kr. / stk.5,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 9x12 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 9 x 12 cm - naturlig lys
21,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,20 kr. / stk.2,20kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Et sæt små organzaposer i neongrønt, der måler 9 x 12 cm. Denne praktiske pakke indeholder 25 stk., så et enkelt køb rækker længe. Organzaposer (også kaldet organzaposer) er den perfekte måde at pakke små genstande og mange smykker på. Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organza-poser er multifunktionelle: de er ikke kun perfekte til opbevaring af småting, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem og mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Grøn |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 9 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 12 cm |
| Højde til snøre * | 8 - 8,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0912-NGR-031 |
| EAN | 5902565683726 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - neongrøn
Stof: Organza, Størrelse: 9x12 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport