25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - sølv
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 22x30 cmStof: MetallicFarve:


5 stk. Metallisk glans poser 22 x 30 cm - guld
18,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.3,79 kr. / stk.3,79kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 16x37 cmStof: VelourFarve:


1 stk. Velourstaske 16 x 37 cm - sølv
7,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.7,95 kr. / stk.7,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - sort
22,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,92 kr. / stk.0,92kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 5x7 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - blå
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


10 stk. Poser à la linned med trykt 12 x 15 cm - naturlig / sne
37,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,80 kr. / stk.3,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Et praktisk sæt små organza-poser, der måler 8 cm x 10 cm. Pakken indeholder 25 stk. i sølv, så der er masser af plads til småting. Vi kan også lave poserne med tryk ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os.
Dette sæt vil være meget nyttigt, hvis du har et stort antal genstande, du skal sortere. Organzaposer fungerer perfekt som pakker til knapper, smykker eller møntsamlinger.
Organzaposer er også gode til at pakke en lille gave ind i, så modtageren får en lille hemmelighed at vide, før du åbner den, og får dem til at pakke indholdet ud.
Organzaposer er et meget alsidigt tilbehør, der vil være nyttigt i alle hjem.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Sølv |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 8 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 10 cm |
| Højde til snøre * | 6,5 - 7 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0810-SXX-211 |
| EAN | 5902565680701 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - sølv
Stof: Organza, Størrelse: 8x10 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport