25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - brun mørk
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 11x14 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Veloursposer 11 x 14 cm - hvid
28,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,90 kr. / stk.2,90kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 55x75 cmStof: BomuldFarve:


1 stk. Bomuldspose 55 x 75 cm - natur
47,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.47,95 kr. / stk.47,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: JuteFarve:


5 dekorative juteposer 18x24 cm - med guldfarvede stjerner og rustikt udtryk
47,99kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.9,60 kr. / stk.9,60kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 10 x 13 cm - turkis
25,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,60 kr. / stk.2,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
En praktisk pakke med små organza-poser i mørkebrun. Størrelsen på en enkelt pose er 8 cm x 10 cm, og hele sættet består af 25 stk. Dette nummer garanterer, at enhver samling kan opbevares i dem.
Organza er et klassisk materiale, der stammer fra den asiatiske region Turkestan. Den er meget robust, og den føles diskret og elegant i sit udseende, hvilket gør den meget smuk at se på og indbydende at holde i hånden.
Alle disse funktioner gør disse små organza-poser perfekte til opbevaring af forskellige ting (smykker, sæbe, stearinlys eller endda større korn) og som emballage til en lille gave: en flaske parfume, duftende materialer (f.eks. lavendel) eller forskellige søde sager som f.eks. slik og mandler.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Brun |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 8 cm |
| Højde * | 10 cm |
| Højde til snøre * | 6,5 - 7 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0810-DBR-431 |
| EAN | 5902565680534 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - brun mørk
Stof: Organza, Størrelse: 8x10 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.















Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport