25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm (SDB) - orange
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 26x35 cmStof: SatinFarve:


3 stk. Satinposer 26 x 35 cm - sort
15,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.5,32 kr. / stk.5,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm (SDB) - hvid
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - lyserød
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Jutesæk 30 x 40 cm - naturlig lys
13,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.13,95 kr. / stk.13,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Veloursposer 8 x 10 cm - hvid
18,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,90 kr. / stk.1,90kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Poser med et enkelt bånd, der er trukket til den ene side.
Et sætsmå, men meget praktiske poser lavet af organza-stof, også kendt som chiffon-poser. Den samlede pris er for et sæt på 25 stk. i orange, og målene på en enkelt pose er 7 x 9 cm.
Organza er et halvtransparent stof med en meget luftig struktur, som ikke kun ser elegant ud, men som også er meget robust, selv om det ser sådan ud. Poser af organza er derfor en praktisk måde at opbevare små ting på i lang tid.
Dette sæt er det perfekte valg, hvis du leder efter en måde at opbevare et stort antal småting som f.eks. mønter eller knapper på - organza-poserne på 7 x 9 cm er perfekt egnet til denne opgave, og ved at putte behagelige aromaer i poserne kan du skabe originale duftposer eller garderobeskabsposer med duft.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Orange |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 7 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 9 cm |
| Højde til snøre * | 6 - 6,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | SDB-0709-ORX-321 |
| EAN | 5902565682804 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm (SDB) - orange
Stof: Organza, Størrelse: 7x9 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.









Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport