25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm (SDB) - blå
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.Udnyt de nuværende muligheder
Beskrivelse
Poser med et enkelt bånd, der er trukket til den ene side.
Et praktisksæt små organza-poser på 7 x 9 cm. Pakken indeholder 25 stk. i blå farve, så der er masser af plads til småting. Vi kan også lave poserne med tryk ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os.
Dette sæt vil være meget nyttigt, hvis du har et stort antal genstande, du skal sortere. Organzaposer fungerer perfekt som pakker til knapper, smykker eller møntsamlinger. Organzaposer er også gode til at pakke en lille gave ind i, så modtageren får en lille hemmelighed at vide, før du åbner den, og får dem til at pakke indholdet ud.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Blå |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 7 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 9 cm |
| Højde til snøre * | 6 - 6,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| Båndtype | Enkelt |
| SKU | SDB-0709-BLX-231 |
| EAN | 5902565682477 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen

























Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport