25 stk. Organzaposer 6 x 8 cm - pink
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 30x40 cmStof: BomuldFarve: Bestseller


3 stk. Bomuldsposer 30 x 40 cm - natur
29,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.9,98 kr. / stk.9,98kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - lyserød
22,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,92 kr. / stk.0,92kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 6x8 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 6 x 8 cm - bordeauxrød
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 40x55 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Halloweenpose (nr. 1) jute, 40 x 55 cm - natur
32,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.32,95 kr. / stk.32,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 16x37 cmStof: MetallicFarve:


1 stk. Metallisk glans poser 16 x 37 cm - sølv
4,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.4,95 kr. / stk.4,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.
Beskrivelse
Et praktisk sæt små organza-poser, der måler 6 cm x 8 cm. Pakken indeholder 25 stk. i lyserød, hvilket giver masser af plads til småting. Vi kan også lave poserne med tryk ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os. Dette sæt vil være meget nyttigt, hvis du har et stort antal genstande, du skal sortere.
Organzaposer fungerer perfekt som pakker til knapper, smykker eller møntsamlinger. Organzaposer er også perfekte som emballage til en lille gave, som afslører hemmeligheden for modtageren, allerede inden den åbnes, og opfordrer ham eller hende til at pakke indholdet ud.
Organzaposer er et meget alsidigt tilbehør, der vil være nyttigt i ethvert hjem.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Pink |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 6 cm |
| Mulighed | Påske, Valentinsdag |
| Højde * | 8 cm |
| Højde til snøre * | 5 - 6 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-0608-PKX-071 |
| EAN | 5902565680367 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 6 x 8 cm - pink
Stof: Organza, Størrelse: 6x8 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport