25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - hvid
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 9x12 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 9 x 12 cm - orange
21,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,88 kr. / stk.0,88kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - sort
14,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,50 kr. / stk.1,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Farve:


10 stk. Træmærker - rund uden tryk
13,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,40 kr. / stk.1,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 30 x 40 cm - blå
24,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,99 kr. / stk.4,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 16x37 cmStof: VelourFarve:


1 stk. Velourstaske 16 x 37 cm - lyserød
7,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.7,95 kr. / stk.7,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.
Beskrivelse
Et sæt med 25 organzaposer i hvid med et meget bredt, praktisk anvendelsesområde. Størrelsen på 11 cm x 20 cm er perfekt til opbevaring af småting som kontorredskaber, reklamegaver, mindefigurer og mange andre småting - den universelle organza-stil passer til praktisk talt alle ting.
Organza-poser er et meget praktisk produkt, der ikke kun kan bruges som opbevaringsplads til forskellige småting, men også som emballage til behagelige dufte som f.eks. særlige kugler eller aromatiske blomsterblade. Den er lige så velegnet som emballage til små gaver eller reklamegadgets, små elektroniske apparater eller smykker - anvendelsesmulighederne for disse små bæster er næsten ubegrænsede!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 11 cm |
| Mulighed | Jul, Påske |
| Højde * | 20 cm |
| Højde til snøre * | 15,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1120-WTX-361 |
| EAN | 5902565681180 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - hvid
Stof: Organza, Størrelse: 11x20 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport