25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - guld
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 9x12 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 9 x 12 cm - grøn
21,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,20 kr. / stk.2,20kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 15x20 cmStof: JuteFarve:


5 stk. Juteposer 15 x 20 cm - lys brun
20,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,19 kr. / stk.4,19kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 22x30 cmStof: JuteFarve:


3 stk. Jutesække med tryk 22 x 30 cm - naturlig / stjerner
35,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.11,98 kr. / stk.11,98kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 13x18 cmStof: JuteFarve: Bestseller


10 stk. Juteposer 13 x 18 cm - lys brun
35,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,60 kr. / stk.3,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve: Bestseller


10 stk. Juteposer 12 x 15 cm - naturlig lys
29,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,00 kr. / stk.3,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Et sæt med 25 guldfarvede organzaposer med et meget bredt og praktisk anvendelsesområde. Størrelsen 11 cm x 20 cm er perfekt til opbevaring af småting som kontorredskaber, reklamegaver, mindefigurer og mange andre småting - den universelle organza-stil passer til praktisk talt alle ting.
Organza-poser er et meget praktisk produkt, der ikke kun kan bruges som opbevaringsplads til forskellige småting, men også som emballage til behagelige dufte, f.eks. særlige kugler eller aromatiske blomsterblade. Den er lige så velegnet som emballage til små gaver eller reklamegadgets, små elektroniske apparater eller smykker - anvendelsesmulighederne for disse små bæster er næsten ubegrænsede!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Guld |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 11 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 20 cm |
| Højde til snøre * | 15,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1120-GXX-511 |
| EAN | 5902565681159 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - guld
Stof: Organza, Størrelse: 11x20 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport