25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - olivengrøn
25,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 3,5x50 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 35 x 50 cm - sort
29,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.5,99 kr. / stk.5,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 11x20 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Veloursposer 11 x 20 cm- lyserød
37,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,80 kr. / stk.3,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 6,3x8,9 cm


33 stk. Aktivitetskort til adventskalenderen (DE)
20,95kr. / pqt
1 pqt = 33 stk.0,63 kr. / stk.0,63kr. / stk.1 pqt = 33 stk. -
Størrelse: 3,5x50 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 35 x 50 cm - bordeauxrød
29,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.5,99 kr. / stk.5,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - lyserød
22,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,92 kr. / stk.0,92kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Et sæt små organza-poser i olivengrøn, der måler 11 cm x 14 cm. Denne praktiske pakke indeholder 25 stk., så et enkelt køb rækker i lang tid.
Organzaposer (også kaldet organza-poser ) er den perfekte måde at pakke både små ting og mange småting på.
Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organza-poser er multifunktionelle: de er perfekte ikke kun til opbevaring af små genstande, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem, samt mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Olivengrøn |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 11 cm |
| Højde * | 14 cm |
| Højde til snøre * | 10 - 10,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-1114-OLI-381 |
| EAN | 5903003406587 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - olivengrøn
Stof: Organza, Størrelse: 11x14 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport