25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - neongrøn
25,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 11x14 cmStof: JuteFarve: Bestseller


10 stk. Juteposer 11 x 14 cm - naturlig
26,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,70 kr. / stk.2,70kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 6x8 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 6 x 8 cm - hvid
20,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,10 kr. / stk.2,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 6x8 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 6 x 8 cm - blandede farver
20,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,84 kr. / stk.0,84kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - pink
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 18x24 cmStof: MetallicFarve:


10 stk. Metallisk glans poser 18 x 24 cm - guld
27,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,80 kr. / stk.2,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Et praktisk sæt små organza-poser på 11 x 14 cm. Pakken indeholder 25 stk. i neongrøn, så der er masser af plads til småting. Vi kan også lave poserne med tryk ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os. Dette sæt vil være meget nyttigt, hvis du har et stort antal genstande, du skal sortere.
Organzaposer fungerer perfekt som pakker til knapper, smykker eller møntsamlinger. Organzaposer er også perfekte som emballage til en lille gave, som afslører hemmeligheden for modtageren, allerede inden den åbnes, og opfordrer ham eller hende til at pakke indholdet ud. Organzaposer er et meget alsidigt tilbehør, som er praktisk i ethvert hjem.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Grøn |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 25 |
| Bredde * | 11 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 14 cm |
| Højde til snøre * | 10 - 10,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | ORB-1114-NGR-031 |
| EAN | 5902565683764 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - neongrøn
Stof: Organza, Størrelse: 11x14 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport