10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - sort
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 40x55 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 40 x 55 cm - rød
33,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.6,79 kr. / stk.6,79kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 7x9 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 7 x 9 cm - bordeauxrød
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: SatinFarve:


3 stk. Satinposer 26 x 35 cm - guld
15,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.5,32 kr. / stk.5,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


3 stk. Poser à la linned med trykt 13 x 18 cm - blå blomster
9,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.3,32 kr. / stk.3,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: SatinFarve:


5 stk. Satinposer 15 x 20 cm - lyserød
11,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.2,39 kr. / stk.2,39kr. / stk.1 pqt = 5 stk.
Beskrivelse
En samling af 10 mellemstore organzaposer i størrelsen 22 cm x 30 cm, hvis sorte farve passer perfekt til ethvert sted. Dette sæt er meget alsidigt, da det gør det muligt at bruge poserne på mange forskellige måder.
De kan således bruges til opbevaring af f.eks. kosmetik, stearinlys og sæbe. Organzaposer kan også bruges som en beholder til parfume eller en lille gave til en elsket, eller som elegant emballage til en lejlighedsvis firma- eller organisationsgave - organzaposer kan bruges hvor som helst, fordi de kan bruges til at opbevare næsten alt, til enhver lejlighed, uden undtagelse!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 22 cm |
| Højde * | 30 cm |
| Højde til snøre * | 23,5 - 25,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | ORB-2230-BKX-271 |
| EAN | 5902565681913 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - sort
Stof: Organza, Størrelse: 22x30 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport