10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - jul / 8
34,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 15x20 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Pose à la linned med trykt 15 x 20 cm - blå blomster
3,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.3,95 kr. / stk.3,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: BomuldFarve: Bestseller


5 stk. Bomuldsposer 15 x 20 cm - hvid
24,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,99 kr. / stk.4,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 38x42 cmStof: BomuldFarve:


1 stk. Bomuld Taske 38 x 42 cm med lange håndtag - blå
11,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.11,95 kr. / stk.11,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 16x37 cmStof: JuteFarve: Bestseller


1 stk. Jutepose 16 x 37 cm - naturlig
6,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.6,95 kr. / stk.6,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: LinenFarve:


10 stk. Naturlige hørposer af linned 9 x 12 cm
96,69kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.9,67 kr. / stk.9,67kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
En praktisk pakke med 10 alsidige mellemstore organzaposer i julefarve, der måler 22 cm x 30 cm.
Denne alsidige kollektion er den ideelle tilføjelse til ethvert hjem - organza-poserne kan bruges på mange forskellige måder, og antallet af stykker i pakken er tilstrækkeligt til at holde længe. Poserne gør det meget nemmere at sortere varer, og det er ikke det eneste, de kan bruges til.
Organza-poserne kan også bruges til mange forskellige lejligheder, hvad enten det er en familiegave eller officielle firmagaver og gadgets.
Organza er et meget diskret materiale, der passer til enhver lejlighed - det er simpelthen en smart idé med snesevis af anvendelsesmuligheder.
Vi kan også trykke dit logo direkte på posen - du skal blot kontakte os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Ecru |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 22 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 30 cm |
| Højde til snøre * | 24 - 26 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | COB-2230-IV.G-452 |
| EAN | 5903003410522 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - jul / 8
Stof: Organza, Størrelse: 22x30 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport