10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - fuchsia
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 13x18 cmStof: JuteFarve: -8%


10 stk. Juteposer 13 x 18 cm - farvemix
38,95kr.Original price was: 38,95kr..35,95kr.Current price is: 35,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 35,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 35,95kr..
3,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: Organza, Bomuld, polyesterFarve: -20%


Lavendelposer i linned-look og organza - 10x13 cm, 5 stk. - klassisk og elegant duftindpakning
74,79kr.Original price was: 74,79kr..59,84kr.Current price is: 59,84kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 59,84kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 59,84kr..
11,97kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: OrganzaFarve: -6%


10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - neongrøn
17,95kr.Original price was: 17,95kr..16,95kr.Current price is: 16,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
1,70kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 13x27 cmStof: OrganzaFarve: -6%


10 stk. Organzaposer 13 x 27 cm - guld
17,95kr.Original price was: 17,95kr..16,95kr.Current price is: 16,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
1,70kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 15x33 cmStof: OrganzaFarve: -7%


10 stk. Organzaposer 15 x 33 cm - blandede farver
29,95kr.Original price was: 29,95kr..27,95kr.Current price is: 27,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 27,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 27,95kr..
2,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
En samling af 10 mellemstore organzaposer i størrelsen 18 cm x 24 cm, hvis fuchsia farve passer perfekt til ethvert sted. Dette sæt er meget alsidigt, da det gør det muligt at bruge poserne på mange forskellige måder.
De kan således bruges til opbevaring af f.eks. kosmetik, stearinlys og sæbe. De kan også bruges som en beholder til parfume eller en lille gave til en nærtstående eller som elegant emballage til en lejlighedsvis gave fra en virksomhed eller organisation - organza-poser kan bruges hvor som helst, fordi de kan bruges til at opbevare næsten alt, til enhver lejlighed, uden undtagelse!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Fuchsia |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 18 cm |
| Anledning | Påske, Valentinsdag |
| Højde * | 24 cm |
| Højde til snøre * | 18.5 - 19.5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1824-FUX-491 |
| EAN | 5902565681845 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - fuchsia
Stof: Organza, Størrelse: 18x24 cm
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Find ud af, hvad der ellers kunne interessere dig
Fordele ved at vælge Saketos
Øjeblikkelig tilgængelighedhurtig levering (24-48 timer)
Høj kvalitetholdbare og alsidige stoffer
Personalisering tilgængeligprint og specialsyning
Kundesupporthurtig kundeservice










