10 stk. Organzaposer 16 x 37 cm - blå
29,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 26x35 cmStof: BomuldFarve:


3 stk. Bomuldsposer 26 x 35 cm - hvid
24,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.8,32 kr. / stk.8,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: JuteFarve:


5 stk. Juteposer 15 x 20 cm - lys brun
20,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,19 kr. / stk.4,19kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - jul / 2
11,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,20 kr. / stk.1,20kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 10x13 cmStof: Organza, Bomuld, polyesterFarve:


Gaveposer i organza og stof med linned-look 10x13 cm - 10 stk - enkel elegance i naturlig stil
45,49kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.4,55 kr. / stk.4,55kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Et sæt små organzaposer i blå, der måler 16 cm x 37 cm. Denne praktiske pakke indeholder 10 stk., så et enkelt køb rækker i lang tid.
Organzaposer (også kaldet organza-poser ) er den perfekte måde at pakke både små ting og mange småting på.
Organzas robuste struktur garanterer sikker opbevaring, og dens gennemsigtighed betyder, at du ikke behøver at bruge minutter på at lede efter en bestemt pakke - i stedet vil dine indpakkede varer være synlige med et enkelt blik!
Disse små organza-poser er multifunktionelle: de er perfekte ikke kun til opbevaring af små genstande, men også som kilde til behagelige dufte - du kan f.eks. opbevare tørrede blomster eller særlige duftkugler i dem, samt mange andre ting!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Blå |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 16 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 37 cm |
| Højde til snøre * | 31 - 32,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1637-BLX-231 |
| EAN | 5902565682453 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 16 x 37 cm - blå
Stof: Organza, Størrelse: 16x37 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport