10 stk. Organzaposer 15 x 33 cm - sort
26,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 5x7 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - sølv
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 6x8 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 6 x 8 cm - hvid
20,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,10 kr. / stk.2,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 13 x 18 cm - sort
38,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,90 kr. / stk.3,90kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 18x24 cmStof: JuteFarve:


5 stk. Juteposer med tryk 18 x 24 cm - naturlig / stjerner
42,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.8,59 kr. / stk.8,59kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 12x15 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Veloursposer 12 x 15 cm - lyserød
31,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,20 kr. / stk.3,20kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Pakken med mellemstore organzaposer i sort med en størrelse på 15 cm x 33 cm er den perfekte måde at gøre dit hjem alsidigt anvendeligt på - sættet indeholder op til 10 stk., så dit køb vil tjene dig i lang tid, når du har brug for ekstra plads til ting.
Organza-poser kan hjælpe med at pakke gaver eller souvenirs som slik, kosmetik og parfume elegant ind, de kan også rydde op i småting som f.eks. tråde og knapper, og de forhindrer også, at dine dyrebare smykker bliver væk - kort sagt, de kan bruges i ethvert hjem og på ethvert sted, og deres anvendelsesmuligheder begrænses kun af din fantasi!
Vi kan også lave trykte poser ved at tilføje dit logo direkte på materialet - du skal blot kontakte os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 15 cm |
| Højde * | 33 cm |
| Højde til snøre * | 25,5 - 26 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1533-BKX-271 |
| EAN | 5902565681715 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 15 x 33 cm - sort
Stof: Organza, Størrelse: 15x33 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport