10 stk. Organzaposer 15 x 33 cm - bordeauxrød
26,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 11x14 cmStof: JuteFarve:


5 stk. Jutebestikposer 11 x 14 cm + sløjfer med sikkerhedsnål + servietringe
78,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.15,79 kr. / stk.15,79kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: VelourFarve:


5 stk. Velourposer 15 x 20 cm - sort / 2
41,79kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.8,36 kr. / stk.8,36kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer med tryk 12 x 15 cm - rød / juletræ
53,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.5,40 kr. / stk.5,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 16x37 cmStof: SatinFarve:


1 stk. Satinpose 16 x 37 cm - rød
4,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.4,95 kr. / stk.4,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: Organza, Bomuld, polyesterFarve:


Lavendelposer i linned-look og organza - 10x13 cm, 5 stk. - klassisk og elegant duftindpakning
74,79kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.14,96 kr. / stk.14,96kr. / stk.1 pqt = 5 stk.
Beskrivelse
Et sæt med 10 rødbrune organzaposer med et meget bredt, praktisk anvendelsesområde. Størrelsen 15 cm x 33 cm er perfekt til opbevaring af små ting som kontorredskaber, reklamegaver, mindefigurer og mange andre usædvanlige genstande - den universelle organza-stil passer til stort set alle genstande.
Organza-poser er et meget praktisk produkt, der ikke kun kan bruges som opbevaringsplads til forskellige småting, men også som emballage til behagelige dufte, f.eks. særlige kugler eller aromatiske blomsterblade. Den er lige så velegnet som emballage til små gaver eller reklamegadgets, små elektroniske apparater eller smykker - anvendelsesmulighederne for disse små bæster er næsten ubegrænsede!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Mørkerød |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 15 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 33 cm |
| Højde til snøre * | 25,5 - 26 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1533-BGX-061 |
| EAN | 5902565681708 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 15 x 33 cm - bordeauxrød
Stof: Organza, Størrelse: 15x33 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport