10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - jul / 3
23,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 16x37 cmStof: VelourFarve:


1 stk. Velourstaske 16 x 37 cm - sølv
7,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.7,95 kr. / stk.7,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - rød
25,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,04 kr. / stk.1,04kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 15x20 cmStof: BomuldFarve:


5 stk. Bomuldsposer 15 x 20 cm - turkis
24,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,99 kr. / stk.4,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 8 x 10 cm - farvemix
22,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,30 kr. / stk.2,30kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Jutesæk med tryk 26 x 35 cm - rød / rensdyr
20,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.20,95 kr. / stk.20,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.
Beskrivelse
Sæsonbestemt pakke med 10 juleposer på 15 x 20 cm.
Alle vil være enige om, at julen kræver en særlig ramme - vi sørger for en god dekoration, som allerede ved første øjekast får os i en behagelig og festlig stemning. Juletræet og gaverne er en del af dette festlige ritual, og vi foreslår at udvide det - i stedet for at pakke gaverne ind i dyrt papir, som alligevel bliver smidt ud efter udpakning, præsenterer vi elegante genanvendelige juleposer.
Disse elegante accessories er en fantastisk måde at pakke enhver form for gave på: du kan fylde dem med søde småkager, duftende parfumer, stilfulde smykker og mange andre dejlige ting - julen er trods alt en tid, hvor intet begrænser os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 15 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 20 cm |
| Højde til snøre * | 16 - 17 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Medium |
| SKU | COB-1520-G.DZ-511 |
| EAN | 5903003404989 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - jul / 3
Stof: Organza, Størrelse: 15x20 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport