10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - fuchsia
14,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - grøn
22,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,92 kr. / stk.0,92kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 12 x 15 cm - lys brun
29,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,00 kr. / stk.3,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk à la linned med trykt 30 x 40 cm - naturlig / kylling
24,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.24,95 kr. / stk.24,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: JuteFarve:


Gaveposer i jutelook 15x20 cm med guldfarvede prikker - rustikt og elegant gaveindpakning
35,69kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.7,14 kr. / stk.7,14kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 5x7 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 5 x 7 cm - guld
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
En samling af 10 mellemstore organzaposer i 15 cm x 20 cm, hvis fuchsia farve passer perfekt til ethvert sted. Dette sæt er meget alsidigt, da det gør det muligt at bruge poserne på mange forskellige måder.
De kan således bruges til opbevaring af f.eks. kosmetik, stearinlys og sæbe.
De kan også bruges som en beholder til parfume eller en lille gave til en nærtstående eller som elegant emballage til en lejlighedsvis gave fra en virksomhed eller organisation - organza-poser kan bruges hvor som helst, fordi de kan bruges til at opbevare næsten alt, til enhver lejlighed, uden undtagelse!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Fuchsia |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 15 cm |
| Mulighed | Påske, Valentinsdag |
| Højde * | 20 cm |
| Højde til snøre * | 15 - 15.5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1520-FUX-491 |
| EAN | 5902565681609 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - fuchsia
Stof: Organza, Størrelse: 15x20 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport