10 stk. Organzaposer 13 x 27 cm - pink
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 26x35 cmStof: SatinFarve:


3 stk. Satinposer 26 x 35 cm - sort
15,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.5,32 kr. / stk.5,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 8x10 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 8 x 10 cm - lys rød
19,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,00 kr. / stk.2,00kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 15x20 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - grøn
14,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,50 kr. / stk.1,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 11x14 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Veloursposer 11 x 14 cm - lyserød
28,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,90 kr. / stk.2,90kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 22x31 cmStof: Ikke-vævedeFarve:


Sæt med 3 non-woven poser med julemotiv 22x31 cm med julemand - genanvendelig gaveemballage
26,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.8,98 kr. / stk.8,98kr. / stk.1 pqt = 3 stk.
Beskrivelse
Sæt med 10 mellemstore organzaposer i pink, der måler 13 cm x 27 cm. De kaldes også for tylposer eller tylposer.
Organza er et elegant materiale, der stammer fra Turkestan - en region i Asien. Den er meget stilfuld, men alligevel luftig og delikat. Dens alsidige udseende og fine gennemsigtighed gør den velegnet til enhver situation.
Disse alsidige poser kan bruges til at opbevare alle slags ting: smykker, mønter og knapper, men også stearinlys eller parfumeflasker. Den fungerer også lige så godt som en beholder, hvor du kan lægge blomsterblade eller duftkugler i.
Organza er også ideelt til indpakning af små gaver og souvenirs: det pakker dem ind på en stilfuld måde og afslører også en lille smule af hemmeligheden, selv før de åbnes, da det er lidt gennemsigtigt.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Pink |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 13 cm |
| Mulighed | Valentinsdag |
| Højde * | 27 cm |
| Højde til snøre * | 20,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1327-PKX-071 |
| EAN | 5902565681531 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 13 x 27 cm - pink
Stof: Organza, Størrelse: 13x27 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport