10 stk. Organzaposer 13 x 27 cm - hvid
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 6x8 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 6 x 8 cm - farvemix
21,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,20 kr. / stk.2,20kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 6x8 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 6 x 8 cm - hvid
20,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,10 kr. / stk.2,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 10 x 13 cm med hvidt tryk
17,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.3,59 kr. / stk.3,59kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


5 stk. Organzaposer 30 x 40 cm - hvid
24,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.4,99 kr. / stk.4,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 10 x 13 cm - farvemix
27,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,80 kr. / stk.2,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Et sæt med 10 hvide organzaposer med en meget bred, praktisk anvendelse. Størrelsen 13 cm x 27 cm er perfekt til opbevaring af småting som kontorredskaber, reklamegaver, mindefigurer og mange andre småting - den universelle organza-stil passer til praktisk talt alle ting.
Organzaposer er et meget praktisk produkt, der ikke kun kan bruges som opbevaringsplads for forskellige småting, men også som emballage til behagelige dufte som f.eks. særlige kugler eller aromatiske blomsterblade. Den er lige så velegnet som emballage til små gaver eller reklamegadgets, små elektroniske apparater eller smykker - anvendelsesmulighederne for disse små bæster er næsten ubegrænsede!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 13 cm |
| Mulighed | Jul, Påske |
| Højde * | 27 cm |
| Højde til snøre * | 20,5 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | ORB-1327-WTX-361 |
| EAN | 5902565681555 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 13 x 27 cm - hvid
Stof: Organza, Størrelse: 13x27 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport