10 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - jul / 8
15,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 12x15 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - jul / 3
15,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,60 kr. / stk.1,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 30x40 cmStof: Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk til linned 30 x 40 cm - Jul - Slikkepinde
27,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.27,95 kr. / stk.27,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: BomuldFarve:


3 stk. Bomuldsposer 30 x 40 cm - sort
29,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.9,98 kr. / stk.9,98kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 13x18 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 13 x 18 cm - lilla mørk
31,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,28 kr. / stk.1,28kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 22x30 cmStof: BomuldFarve:


Bomuldspose 22 x 30 cm i naturfarve - sæt med 3 stofposer | 100% bomuld
31,99kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.10,66 kr. / stk.10,66kr. / stk.1 pqt = 3 stk.
Beskrivelse
En praktisk pakke med 10 mellemstore organza-poser i julefarve, der måler 12 cm x 15 cm, til mange formål.
Denne alsidige kollektion er den perfekte tilføjelse til ethvert hjem - organza-poserne kan bruges på mange forskellige måder, og antallet af stykker i pakken vil holde længe. Poserne gør det meget nemmere at sortere varer, og det er ikke det eneste, de kan bruges til.
Organza-poserne kan også bruges til mange forskellige lejligheder, hvad enten det er en familiegave eller officielle firmagaver og gadgets.
Organza er et meget diskret materiale, der passer til enhver lejlighed - det er simpelthen en smart idé med snesevis af anvendelsesmuligheder.
Vi kan også trykke dit logo direkte på posen - du skal blot kontakte os.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Ecru |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 12 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 15 cm |
| Højde til snøre * | 11 - 12 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | COB-1215-IV.G-452 |
| EAN | 5903003410119 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - jul / 8
Stof: Organza, Størrelse: 12x15 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.


















Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport