10 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - Jul
12,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 26x35 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 26 x 35 cm - sølv
17,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.3,59 kr. / stk.3,59kr. / stk.1 pqt = 5 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 22x30 cmStof: JuteFarve: Bestseller


3 stk. Jutesække 22 x 30 cm - naturlig lys
21,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.7,32 kr. / stk.7,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: LinenFarve:


1 stk. Sæk à la linned 30 x 40 cm med trykt - frugt (PL)
21,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.21,95 kr. / stk.21,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 50x65 cmStof: VelourFarve:


1 stk. Velourposer 50 x 65 cm - hvid
32,49kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.32,49 kr. / stk.32,49kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - orange
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk.
Beskrivelse
Et julesæt med 10 juleposer i en størrelse på 10 cm x 13 cm.
Det er specielt designede poser, der er lavet med julen i tankerne, og som fås i en række forskellige designs, der forbindes med varme, kærlighed og familiestemning. De varme farver med deres lyse nuancer lover masser af dejlige ting indeni, og derfor er disse iøjnefaldende poser perfekte til at lægge gaver i.
Og ja, isbolsjer smager endnu bedre, når de er pakket ind på denne måde, smykker udstråler rent guld, og en flaske parfume dufter allerede, inden du åbner låget - juleposer er simpelthen en meget stemningsfuld måde at give en festlig gave på, som vil give endnu flere smil, hvilket er så vigtigt i den magiske juletid.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Organza |
|---|---|
| Farve | Rød |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 10 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 13 cm |
| Højde til snøre * | 10 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | COB-1013-RED.P-012 |
| EAN | 5902565687090 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - Jul
Stof: Organza, Størrelse: 10x13 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport