10 stk. Juteposer 13 x 18 cm - lys brun
35,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 22x30 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


10 stk. Organzaposer 22 x 30 cm - sort
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 11x20 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 11 x 20 cm - turkis
34,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,50 kr. / stk.3,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 22x30 cmStof: JeansFarve:


1 stk. Denim sæk 22 x 30 cm - blå
8,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.8,95 kr. / stk.8,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 20x30 cmStof: Ikke-vævedeFarve:


Sæt med 3 non-woven poser med julemotiv 20 x 30 cm - til små firmagaver og branding
23,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.7,98 kr. / stk.7,98kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk à la linned med trykt 26 x 35 cm - naturlig / sne
11,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.11,95 kr. / stk.11,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
10 juteposer i lysebrun i størrelsen 13 cm x 18 cm.
De poser, vi tilbyder, er fremstillet af naturlig eller syntetisk jute, som er kendetegnet ved sin styrke og sit karakteristiske "snorlignende udseende". Begge stofposer absorberer og afgiver fugt, så de ikke lader sig skræmme af skiftende miljøforhold.
Juteposer passer godt sammen med naturlige dekorationer, økologisk mad, naturlige dufte og andre økologiske produkter, så de vil perfekt fremhæve vintage-agtige fester og arrangementer med en landlig atmosfære og en gammeldags fest.
Vores sortiment af juteposer omfatter også specielt farvede modeller i mange forskellige farver, så alle kan finde den perfekte jutepose til sig selv.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jute |
|---|---|
| Farve | Naturligt lys, Brun |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 13 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 18 cm |
| Højde til snøre * | 14 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | JUT-1318-L.BR-212 |
| EAN | 5902565687922 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Juteposer 13 x 18 cm - lys brun
Stof: Jute, Størrelse: 13x18 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport