10 stk. Juteposer 12 x 15 cm - naturlig
29,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 15x20 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 15 x 20 cm - fuchsia
14,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,50 kr. / stk.1,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 6x8 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 6 x 8 cm - naturlig lys
18,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,90 kr. / stk.1,90kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 10x13 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 10 x 13 cm - jul / 2
13,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,40 kr. / stk.1,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 10 x 13 cm - hvid
25,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,60 kr. / stk.2,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 13x18 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 13 x 18 cm - rød
38,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,90 kr. / stk.3,90kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Små, meget alsidige poser af elegant jute i naturlig farve i størrelsen 12 cm x 15 cm. Pakken, der præsenteres her, består af 10 stk., så et enkelt køb kan holde i lang tid.
Juteposerne i vores sortiment er fremstillet af naturlig eller syntetisk jute, men uanset materialetypen er de kendetegnet ved deres robuste konstruktion og karakteristiske udseende - de ligner en flettet snor. Jute har den naturlige egenskab at absorbere og afgive fugt til omgivelserne, så skiftende forhold er ikke et problem for den.
Jutesækkene i vores sortiment byder på en bred vifte af valgmuligheder, da mange modeller er specielt farvet i mange forskellige farver. Et så bredt udvalg er en garanti for tilfredshed og sikrer, at der er noget for enhver smag.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jute |
|---|---|
| Farve | Naturlig mørk |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 12 cm |
| Mulighed | Jul, Påske |
| Højde * | 15 cm |
| Højde til snøre * | 11 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | JUT-1215-NAT-172 |
| EAN | 5902565687526 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Juteposer 12 x 15 cm - naturlig
Stof: Jute, Størrelse: 12x15 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.


















Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport