10 stk. Juteposer 10 x 13 cm - lys violet
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 8x10 cmStof: OrganzaFarve: Bestseller


25 stk. Organzaposer 8 x 10 cm - mørklilla
18,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,76 kr. / stk.0,76kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - Jul
15,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,60 kr. / stk.1,60kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 16x37 cmStof: SatinFarve:


1 stk. Satinpose 16 x 37 cm - sort
4,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.4,95 kr. / stk.4,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 10x13 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer 10 x 13 cm - maroon
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 12x15 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 12 x 15 cm - lyslilla
27,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,12 kr. / stk.1,12kr. / stk.1 pqt = 25 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
10 juteposer i lyslilla i størrelsen 10 cm x 13 cm.
De poser, vi tilbyder, er fremstillet af naturlig eller syntetisk jute, som er kendetegnet ved sin styrke og sit karakteristiske "snorlignende udseende". Begge stofposer absorberer og afgiver fugt, så de ikke lader sig skræmme af skiftende miljøforhold.
Juteposer passer godt sammen med naturlige dekorationer, økologisk mad, naturlige dufte og andre økologiske produkter, så de vil perfekt fremhæve vintage-agtige fester og arrangementer med en landlig atmosfære og en gammeldags fest.
Vores sortiment af juteposer omfatter også specielt farvede modeller i mange forskellige farver, så alle kan finde den perfekte jutepose til sig selv.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jute |
|---|---|
| Farve | Lyslilla |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 10 cm |
| Mulighed | Påske |
| Højde * | 13 cm |
| Højde til snøre * | 9,5 - 11 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | JUT-1013-L.VL-142 |
| EAN | 5902565687748 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
10 stk. Juteposer 10 x 13 cm - lys violet
Stof: Jute, Størrelse: 10x13 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.















Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport