10 stk. Bomuldsposer 12 x 15 cm - sort
34,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,50 kr. / stk.
Udnyt de nuværende muligheder
Beskrivelse
Et sæt med 10 poser af originalt bomuldsmateriale i størrelsen 12 x 15 cm, hvis sorte farve passer perfekt til næsten alle situationer. Det sæt, vi tilbyder, er alsidigt, da det gør det muligt at bruge poserne på mange forskellige måder - afhængigt af situationen.
Disse poser er perfekte som dejlig gaveindpakning, men kan også bruges som emballage til kosmetik, smykker eller stearinlys. Bomuldsposer er også populære blandt virksomheder, der søger original emballage til forretningsgaver.
Vent ikke længere, og bestil dine robuste og elegante bomuldsposer i dag!
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Bomuld |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 10 |
| Bredde * | 12 cm |
| Højde * | 15 cm |
| Højde til snøre * | 10 - 11 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Små |
| SKU | COT-1215-BKX-081 |
| EAN | 5903003406280 |
Poserne er håndsyede, og derfor kan deres faktiske størrelse afvige fra den angivne med +/- 1 cm

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen



























Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport