1 stk. Sæk à la linned med trykt 30 x 40 cm - naturlig / kødben
34,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 9x12 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


10 stk. Poser à la linned med trykt 9 x 12 cm - naturlig / thank you
47,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.4,80 kr. / stk.4,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve:


Juteposer 12x15 cm - hvide prikker & rustikt udtryk til naturlige gaver
46,49kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.4,65 kr. / stk.4,65kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 11x14 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 11 x 14 cm - blandede farver
29,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.1,20 kr. / stk.1,20kr. / stk.1 pqt = 25 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: BomuldFarve:


3 stk. Bomuldsposer 26 x 35 cm - sort
24,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.8,32 kr. / stk.8,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 13x18 cmStof: VelourFarve:


10 stk. Veloursposer 13 x 18 cm - sølv
37,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,80 kr. / stk.3,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk.
Beskrivelse
Her kan du købe en pose à la linned(1 stk. pr. pakke) i naturfarve med et festligt print med et hundeben med en dekorativ sløjfe. Gaveposen, der præsenteres her, måler 30 x 40 cm og har en dobbelt bomuldssnor med en dekorativ vævning i kanten.
Vi ved udmærket godt, at din firbenede ven fortjener det bedste! Derfor kan du også finde emballage til dine firbenede venners julegaver i vores kollektion af engrosposer! Pak dit kæledyrs godbidder, legetøj eller tilbehør smukt ind som en gave fra julemanden.
Den emballage, vi tilbyder, er fremstillet af bomuld og polyesterstof af høj kvalitet. Kombinationen af naturlige og syntetiske fibre garanterer holdbarhed og styrke samt høj modstandsdygtighed over for strækning og gnidning.
Alle vores poser er håndlavede. Arrangementet af de dekorative applikationer/tryk på specifikke varer kan afvige en smule fra det, der er vist på billederne.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Linen, Bomuld, polyester |
|---|---|
| Farve | Naturlig |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 30 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 40 cm |
| Højde til snøre * | 34 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | NLIN-3040-NAT-DOG-003 |
| EAN | 5903003408802 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
1 stk. Sæk à la linned med trykt 30 x 40 cm - naturlig / kødben
Stof: Linen, Bomuld, polyester, Størrelse: 30x40 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport