1 stk. Pose à la linned med trykt 15 x 20 cm - naturlig / gulerødder
12,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 22x30 cmStof: JuteFarve:


3 stk. Jutesække 22 x 30 cm - grøn
21,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.7,32 kr. / stk.7,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 30x40 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


1 stk. Sæk à la linned med trykt 30 x 40 cm - naturlig / Julemanden
31,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.31,95 kr. / stk.31,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 30x40 cmStof: BomuldFarve:


3 stk. Bomuldsposer 30 x 40 cm - hvid
29,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.9,98 kr. / stk.9,98kr. / stk.1 pqt = 3 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 10x13 cmStof: JuteFarve: Bestseller


10 stk. Juteposer 10 x 13 cm - naturlig lys
24,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,50 kr. / stk.2,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 22x30 cmStof: JuteFarve: Bestseller


3 stk. Jutesække 22 x 30 cm - naturlig lys
21,95kr. / pqt
1 pqt = 3 stk.7,32 kr. / stk.7,32kr. / stk.1 pqt = 3 stk.
Beskrivelse
Kan du lide skikken med at forberede en godbid til julemanden som en takkegave? Ud over småkagerne og et glas mælk til julemanden skal du også efterlade en pose med gulerødder til rensdyret!
En pose med teksten "Gulerødder til rensdyr".
Det er værd at gengælde tjenesten og takke dem for at give dig julegaver! Gulerødder til rensdyr er værd at pakke i en genanvendelig pose à la linned i naturlig farve med et dekorativt juleprint. Posen måler 15 x 20 cm, og pakken indeholder 1 genanvendelig pose à la linen pose med dobbelt bomuldssnor i kanten.
Den emballage, vi tilbyder, er fremstillet af bomuld og polyesterstof af høj kvalitet. Kombinationen af naturlige og syntetiske fibre garanterer holdbarhed og styrke samt høj modstandsdygtighed over for strækning og gnidning.
Alle vores poser er håndlavede. Arrangementet af de dekorative applikationer/tryk på specifikke varer kan afvige en smule fra det, der er vist på billederne.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Linen, Bomuld, polyester |
|---|---|
| Farve | Naturlig |
| Dekorativt tryk | Ja |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 15 cm |
| Mulighed | Jul |
| Højde * | 20 cm |
| Højde til snøre * | 15 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | NLIN-1520-NAT-CAR-001 |
| EAN | 5903003408901 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
1 stk. Pose à la linned med trykt 15 x 20 cm - naturlig / gulerødder
Stof: Linen, Bomuld, polyester, Størrelse: 15x20 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport