1 stk. Metallisk glans poser 16 x 37 cm - sølv
4,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.




Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 11x20 cmStof: BomuldFarve: -11%


10 stk. Bomuldsposer 11 x 20 cm - turkis
34,95kr.Original price was: 34,95kr..30,95kr.Current price is: 30,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 30,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 30,95kr..
3,10kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 3,5x50 cmStof: OrganzaFarve: -18%


5 stk. Organzaposer 35 x 50 cm - blandede farver
32,95kr.Original price was: 32,95kr..26,95kr.Current price is: 26,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 26,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 26,95kr..
5,39kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 26x35 cmStof: OrganzaFarve: -5%


5 stk. Organzaposer 26 x 35 cm - blandede farver
20,95kr.Original price was: 20,95kr..19,95kr.Current price is: 19,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 19,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 19,95kr..
3,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 16x37 cmStof: BomuldFarve: -11%


3 stk. Bomuldsposer 16 x 37 cm - turkis
18,95kr.Original price was: 18,95kr..16,95kr.Current price is: 16,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 16,95kr..
5,65kr. / stk.1 pqt = 3 stk. -
Størrelse: 11x20 cmStof: OrganzaFarve: -9%


25 stk. Organzaposer 11 x 20 cm - guld
31,95kr.Original price was: 31,95kr..28,95kr.Current price is: 28,95kr..Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 28,95kr..
Laveste pris de sidste 30 dage før prisnedsættelsen: 28,95kr..
1,16kr. / stk.1 pqt = 25 stk.
Beskrivelse
En samling af 1 stk. sølvmetallic poser på 16 x 37 cm.
Den glatte overflade på disse bemærkelsesværdige poser minder i berøringen om satin, men de metalliske poser findes kun i to eksklusive farver: sølv og guld, som passer perfekt til vigtige festligheder. Derfor egner metalposer sig godt som emballage til noget, som du ønsker at give på en passende officiel måde - f.eks. en bryllupsgave.
Guld og sølv er naturligt forbundet med noget af værdi, så de er perfekte til at opbevare smykker, ædelsten eller møntsamlinger i dem. Metallicposer passer også fint sammen med slik pakket ind i papir i samme farve - sådan en lille ting vil helt sikkert løfte humøret hos en elsket person.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Metallic |
|---|---|
| Farve | Sølv |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 16 cm |
| Mulighed | Jul, Valentinsdag |
| Højde * | 37 cm |
| Højde til snøre * | 30 - 32 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | MET-1637-SXX-211 |
| EAN | 5902565686932 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen










Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport