1 stk. Denim sæk 26 x 35 cm - blå
12,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 16x37 cmStof: JeansFarve:


1 stk. Denim pose 16 x 37 cm - blå
9,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.9,95 kr. / stk.9,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 12x15 cmStof: BomuldFarve:


10 stk. Bomuldsposer 12 x 15 cm - hvid
34,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.3,50 kr. / stk.3,50kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 45x60 cmStof: VelourFarve:


1 stk. Velourposer 45 x 60 cm - sølv
26,99kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.26,99 kr. / stk.26,99kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 18x24 cmStof: OrganzaFarve:


10 stk. Organzaposer 18 x 24 cm - olivengrøn
17,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.1,80 kr. / stk.1,80kr. / stk.1 pqt = 10 stk. -
Størrelse: 12x15 cmStof: JuteFarve:


10 stk. Juteposer med tryk 12 x 15 cm - rød / rensdyr
53,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.5,40 kr. / stk.5,40kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt
Beskrivelse
Pakke med 1 stor pose af originalt denimmateriale, 26 x 35 cm i blå.
Den store størrelse på dette praktiske sæt sikrer, at du kan pakke mange ting uanset størrelse, hvilket gør disse ikke ubetydelige denimposer meget praktiske: De kan bruges til at pakke en stor gave (f.eks. en flaske god alkohol til en voksen) eller mange mindre gaver, f.eks. en pose med masser af forskellige godbidder til et barn.
Hvis du er på udkig efter en alsidig måde at pakke på, er store denimposer den perfekte løsning - de giver masser af plads og er samtidig meget elegante. Det er en praktisk emballage, der passer til enhver type indhold.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jeans |
|---|---|
| Farve | Blå |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 26 cm |
| Højde * | 35 cm |
| Højde til snøre * | 28 - 29 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 5% |
| Størrelse | Stor |
| SKU | JEANS-2635-NAV-331 |
| EAN | 5902565689841 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
1 stk. Denim sæk 26 x 35 cm - blå
Stof: Jeans, Størrelse: 26x35 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport