1 stk. Denim pose 16 x 37 cm - blå
9,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.E-mail når lageret er tilgængeligt





Udnyt de nuværende muligheder
-
Størrelse: 3,5x50 cmStof: OrganzaFarve:


5 stk. Organzaposer 35 x 50 cm - bordeauxrød
29,95kr. / pqt
1 pqt = 5 stk.5,99 kr. / stk.5,99kr. / stk.1 pqt = 5 stk. -
Størrelse: 9x12 cmStof: Linen, Bomuld, polyesterFarve:


10 stk. Poser à la linned med trykt 9 x 12 cm - naturlig / roser
22,95kr. / pqt
1 pqt = 10 stk.2,30 kr. / stk.2,30kr. / stk.1 pqt = 10 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 16x37 cmStof: VelourFarve:


1 stk. Velourstaske 16 x 37 cm - sort
7,95kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.7,95 kr. / stk.7,95kr. / stk.1 pqt = 1 stk.Midlertidigt udsolgt -
Størrelse: 12 / 13x15 / 18 cmStof: JuteFarve:


1 stk. Adventskalender juteposer 12 x 15 cm og 13 x 18 cm maroon og lys brun
158,00kr. / pqt
1 pqt = 1 stk.158,00 kr. / stk.158,00kr. / stk.1 pqt = 1 stk. -
Størrelse: 6x8 cmStof: OrganzaFarve:


25 stk. Organzaposer 6 x 8 cm - orange
17,95kr. / pqt
1 pqt = 25 stk.0,72 kr. / stk.0,72kr. / stk.1 pqt = 25 stk.
Beskrivelse
Pakke med 1 stor pose af originalt denimmateriale, 16 x 37 cm i blå.
Den store størrelse på dette praktiske sæt sikrer, at du kan pakke mange ting uanset størrelse, hvilket gør disse ikke ubetydelige denimposer meget praktiske: De kan bruges til at pakke en stor gave (f.eks. en flaske god alkohol til en voksen) eller mange mindre gaver, f.eks. en pose med masser af forskellige godbidder til et barn.
Hvis du er på udkig efter en alsidig måde at pakke på, er store denimposer den perfekte løsning - de giver masser af plads og er samtidig meget elegante. Det er en praktisk emballage, der passer til enhver type indhold.
Se fuld beskrivelseParametre
| Stof | Jeans |
|---|---|
| Farve | Blå |
| Dekorativt tryk | Ingen |
| Antal stk. i pakken | 1 |
| Bredde * | 16 cm |
| Højde * | 37 cm |
| Højde til snøre * | 29 - 30 cm |
| * Størrelsestolerance | +/- 1 cm |
| Størrelse | Medium |
| SKU | JEANS-1637-NAV-331 |
| EAN | 5902565689834 |

Detaljer om produktets overensstemmelse med regler: Produktansvar
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Design
2 Prisberegning
3 Kontakt
1 stk. Denim pose 16 x 37 cm - blå
Stof: Jeans, Størrelse: 16x37 cm
Reducer dit trykområde til for en lavere pris
Overtryk
+ Tilføj fil
Desværre har vi i øjeblikket ikke nok varer på lager til at gennemføre din ordre. Kontakt os venligst for at tjekke tilgængelighed eller alternative muligheder.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Øjeblikkelig tilgængelighed
Høj kvalitet
Personalisering tilgængelig
Kundesupport